Новини технікуму


Благодійна акція «Допоможи солдату»
У ХАДТ проводиться благодійна акція «Допоможи солдату». Студенти разом з викладачами відвідують військовослужбовців, які отримали поранення та проходять реабілітацію в медичних закладах.


Відзначення 25 - річчя Незалежності України
25.08.2016 педагоги і студенти під керівництвом адміністрації навчального закладу взяли участь у масових заходах, присвячених 25 – річниці Незалежності України. 

Посвята в студенти
30.08.2016 о 10.00 для студентів нового набору автомобільно-механічного, дорожнього відділень і відділення транспортних технологій, о 13.00 для студентів економічного та юридичного відділень була проведена Посвята в студенти. Молодь ХАДТ привітав директор технікуму Перевозник А.С.


День знань
01.09.2016 о 8.30 розпочалося свято, присвячене Дню Знань. Після внесення Прапора технікуму і виконання Державного Гімна студентський і педагогічний колективи поздоровили заслужений працівник освіти України, директор технікуму Перевозник А.С. та відмінник освіти України, заст. директора з НР Овчаренко Р.Т.


Перший урок, присвячений 25- річчю Незалежності України
01.09.2016 в актовому і читальному залах для студентів нового набору, 2-4 курсів (за розкладом) проведений Перший урок , мета якого була поглибити знання студентської молоді про історію, природні ресурси, культурну спадщину України; формувати культуру взаємовідносин між людьми, повагу до традицій і звичаїв українського народу; виховувати почуття патріотизму; сприяти розвитку пізнавального інтересу.


Виховна година "Про згубний вплив шкідливих звичок"
08.09.2016 в актовому залі ХАДТ була проведена виховна година для студентів І курсу «Про згубний вплив шкідливих звичок» (за участі лектора громадської організації «Тверезий Харків»Трипольської Н.А., викладача фізичного виховання Остренка В.В.).

Шаховий турнір
13.09.2016 в гуртожитку ХАДТ під керівництвом вихователя Біленко В.І., студради гуртожитку та керівника фізичного виховання Вакуленка М.М. був проведений шаховий турнір. 


Відкриття Спартакіади
15.09.2016 відбулось урочисте відкриття Спартакіади, на яке запрошувався тренер з футболу Харківської спеціалізованої спортивної школи Скачко Олександр Іванович.


Свято "Дебют-2016"
22.09.2016 в актовому залі відбулося свято «Дебют - 2016». Студенти навчальних груп нового набору 11-П, 12-П, 11-Е, 11-Р, 11-М, 12-Д, 11-Б, 21-Ес проявили свої здібності на сцені ХАДТ. І тому з впевненістю можна сказати, що ХАДТ має таланти.


День працівника освіти
29.09.2016 в актовому залі відбулося свято до Дня працівника освіти. Заступник директора з навчальної роботи Овчаренко Р.Т. привітала педагогічний колектив з професійним святом. Від студентів надійшли теплі привітання на адресу викладачів.


Конкурс - виставка "Барви Слобожанщини"
29.09.2016 у фойє технікуму проводився конкурс – виставка «Барви Слобожанщини». У номінації «Патріотичність» І місце посіла група 11-Р(кл. кер. Жадан Т.І.), ІІ місце – 12-П(кл.кер. Бородкіна О.О.), ІІІ місце -21-Е (кл.кер.Плотнікова Н.В.). У номінації «Естетичне оформлення» І місце посіла група 22-П (кл. кер. Гончаренко Н.М.), ІІ місце – 11-М (кл.кер. Мєрка М.В.), ІІІ місце – 22-Мсу, 22-Д (кл.кер. Камазіна О.В., Полов’ян Н.С.). У номінації «Оригінальність»  І місце посіла група 31-Мс (кл.кер. Захарян М.Р.), ІІ місце – 31-Е (кл.кер. Івах С.С.), ІІІ місце – 31-М (кл.кер. Фільчакова О.Г.).


Студентська конференція "Здоров'я нації - здоров'я молоді"
10.10.2016 в гуртужитку ХАДТ під керівництвом вихователя Біленко В.І., студради гуртожитку була проведена студентська конференція «Здоров’я нації – здоров’я молоді».


Свято до Дня захисника України та Дня юриста
13.10.2016 було проведене свято до Дня захисника України та Дня юриста, на якому були присутні представники правоохоронних органів. Адвокатське  об’єднання «Фундація адвокатів України» висловило вдячність директору технікуму А.С. Перевознику за організацію високого рівня підготовки молодших спеціалістів із права.


Екскурсія до музею весілля
14.10.2016 студенти ХАДТ під керівництвом Плотнікової Н.В. та Бєлік Т.А. відвідали музей весілля в с. Великі Батища Полтавської області, де ознайомилися з традиціями та звичаями українського народу.


Подорож до Полтавської області

22.10.2016 студенти та викладачі ХАДТ з метою активізації вивчення історії і культури рідного краю, ознайомлення з традиціями України здійснили подорож до Полтавської області за фінансової підтримки  первинної профспілкової організації під керівництвом викладача Т.І.Мизгіної. Відвідали музей ткацтва, української вишивки та  килимарства в смт.Решетилівка; музей дальньої та стратегічної авіації і ознайомилися з визначними місцями Полтави.


День автомобіліста і дорожника

27.10.2016 в актовому залі ХАДТ відбувся виховний захід з нагоди професійного свята Дня автомобіліста і дорожника. Директор технікуму Перевозник А.С. привітав педагогічний колектив. До слів привітання приєднався колектив театральної студії «Світлячок» із центру дитячої та юнацької творчості №1 під керівництвом Рідкозубової С.О.


Покладання квітів

28.10.2016 о 9-00 заступник директора з виховної роботи Бєлік Т.А. разом з викладачами та студентами ХАДТ взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави в Лісопарку, присвяченій 72-й річниці визволення України від фашистських загарбників.


Всеукраїнський радіодиктант

09.11.2016 об 11-30 в читальному залі ХАДТ за участі Бєлік Т.А. – заст. директора з ВР, викладача української мови та літератури, Перевозника І.А. студенти технікуму взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті.


Засідання педагогічної ради

10.11.2016 в актовому залі відбулося засідання педагогічної ради, на якій значна увага приділялась адаптації студентів нового набору. Хміль О.І. доповіла про психологічну готовність студентів нового набору до професійної діяльності, Біленко В.І. розповіла, як проходить адаптація дітей нового набору в гуртожитку ХАДТ.


Виховна година "Як не стати об'єктом злочинних зазіхань"

10.11.2016 в актовому залі була організована зустріч студентів зі старшим інспектором Дзержинського районного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління державної пенітенціарної служби України м. Харкова Кокошніковою Анастасією Ігорівною - старшим лейтенантом внутрішньої служби на тему: " Як не стати об`єктом злочинних зазіхань".


Загальнотехнікумівські батьківські збори

11.11.2016 в актовому залі були проведені загальнотехнікумівські батьківські збори, на яких виступили Перевозник А.С., Овчаренко Р.Т., Бєлік Т.А., Козакова Л.О., Нечитайло Н.В., Двібородчин І.П., Пугачова Н.Г.,Хміль О.І.,Біленко В.І., Свір А.М.


Участь у фестивалі соціальних активностей "Толока добрих ідей"

11.11.2016 на базі Харківської обласної бібліотеки для юнацтва був проведений фестиваль соціальних активностей "Толока добрих ідей", у якому взяли участь студенти відділення "Правознавства" : Анучкіна І. (гр.31-П), Палагін А. (гр.42-П), Парахневич О. (гр.22-П), Шевченко А.(гр.42-П) під керівництвом заступника директора з виховної роботи Бєлік Т.А., керівника гуртка "Правознавець" Рудаченко С.І. Наші студенти захищали соціальний проект "Волонтерська діяльність ХАДТ",  за що отримали диплом 3-го ступеня та сертифікат учасника фестивалю.


Виховний захід до Дня студента в гуртожитку

15.11.2016 в актовому залі гуртожитку ХАДТ відбувся виховний захід до Дня студента за участі студентів 1-4 курсів під керівництвом вихователя гуртожитку Біленко В.І.


Участь у круглому столі «Психолого-педагогічний супровід адаптації студентів першого року навчання»

16.11.2016 творча група, до складу якої входили Бєлік Т.А. – заст. дир. з ВР, Катренко Л.В. – практ. психолог, Погодін Є.В. – голова спілки кл. кер., Біленко В.І. – вихователь гуртожитку, взяли участь у  круглому столі «Психолого-педагогічний супровід адаптації студентів першого року навчання», який відбувся на базі коледжу переробної та харчової промисловості ХНТУСГ. Отримали сертифікати учасника круглого столу.


Свято до Дня студента

17.11.2016 в актовому залі технікуму було проведене свято до Дня студента. Студентську молодь привітали Перевозник А.С. – директор технікуму, Анучкіна Ірина – голова студради технікуму, Кошляк Н.О. – голова первинної профспілкової організації. Кращим студентам були вручені грамоти, подяки, подарунки.


Благодійна акція «Чужої біди не буває»

Протягом 2016-2017 н.р.студенти нового набору під керівництвом класних керівників взяли участь у Благодійній акції «Чужої біди не буває». Вони не байдужі до долі воїнів АТО.


Військово-тактичні змагання

24.11.2016 студенти ХАДТ під керівництвом зас. дир. з ВР Бєлік Т.А., викладача дисципліни «Захист Вітчизни» Ванюкова Є.П. взяли участь у військово-тактичних змаганнях «Вогневий рубіж», отримали грамоту за ІІ місце та сертифікати. Особливо хочеться відзначити Герасименко Валерію (12-П), Шкоду Данила (11-Р).


День відкритих дверей

26.11.2016 в актовому залі ХАДТ був проведений День відкритих дверей, на якому виступили Бєлік Т.А. – заст. дир. з ВР, Двібородчин І.П. – завідувач відділення транспортних технологій, Пугачова Н.Г. – завідувач відділення «Правознавство», Катренко Л.В. – секретар приймальної комісії, Митрохіна М.О., Соболєв Р.Є., Бондаренко С.М. – голови ЦК, Малах П.Г. – викладач автомобільно-механічного відділення.


Виховна година "Твори добро-бо ти людина"

01.12.2016 в навчальних групах 21-Д, 22-Д, 21-Дм, 11-Д, 12-Д, 11-Дм, 31-Д, 11-Р, 11-Е під керівництвом Синовець О.С.,Тронька О.М. були проведені відкриті виховні години «Твори добро – бо ти людина» ( до Міжнародного дня волонтерів).


Покладання квітів

06.12.2016 члени студради ХАДТ Кас’ян Юлія(гр 22-П), Ткаченко Олександра(22-П) під керівництвом голови студради технікуму Анучкіної Ірини поклали квіти до пам’ятника героям, що загинули за свободу і незалежність України.


Всеукраїнський тиждень права

З 05.12.2016 по 09.12.2016 у технікумі був проведений Всеукраїнський тиждень права: лекція, радіогазета, круглий стіл, виставка рефератів, книжкова виставка літератури, Всеукраїнський урок, вікторина, засідання гуртка «Правознавець».


Фестиваль української пісні

15.12.2016 студенти Ткаченко О. (група 22-П), Хаустов Р. (група 31-П), Бугайчук М. (група 31-П) під керівництвом заступника директора з ВР Бєлік Т.А. взяли участь у міжвузівському фестивалі української пісні "Барви Слобожанщини - 2016"


Зустріч адміністрації навчального закладу з дітьми пьльгового контенгенту

19.12.2016 о 14.30 в читальному залі була організована зустріч адміністрації навчального закладу з дітьми пільгового контингенту. Директор технікуму Перевозник А.С. звернув увагу на успішність і відвідування занять студентами цієї категорії, дав відповіді на всі їх запитання. На цій зустрічі було обране об’єднання з числа дітей пільгового контингенту, до складу якого ввішли: голова – Аксеніч Христина (32-П), заст. голови – Димидов Степан(32-Мсу), секретар – Дмітрієнко Маргарита (21-Е).Голова профспілкової організації Кошляк Н.О. привітала дітей подарунками.


Новорічне свято для дітей працівників ХАДТ

27.12.2016 о 13.00 відбулося новорічне свято. Профспілкова організація навчального закладу поздоровила дітей працівників ХАДТ подарунками та солодощами.


Громадське обговорення

27.12.2016 р. о 15.00 відбулося громадське обговорення проекту Постанови КМУ від 2016р. «Про внесення змін до стипендіального забезпечення»,  у якому взяли участь 84 студенти від 48 академічних груп.


Засідання гуртка "Оберіг"

14.12.2016 відбулося засідання гуртка ,, Оберіг “ , присвячене Дню вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС за участі Дубовця М.П.


Волонтерська діяльність ХАДТ

15.12.2016 студенти груп 12-П, 31-П відвідали обласний будинок дитини №3 м.Харкова з метою надання моральної і матеріальної підтримки.


Випускники ХАДТ - наша гордість

Випускник 2015 – 2016 н.р. Петренко Владислав проходить строкову службу в лавах Збройних сил України. За вагомий внесок у збереженні цілісності Української держави, сумлінне виконання військових обов’язків і високий рівень патріотизму випускник відділення «Правознавство» є гордістю не тільки навчального закладу, але і всієї України. І тому Дергачівщина повинна бути вдячною батькам і педагогічному складу Харківського автомобільно-дорожнього технікуму за виховання підростаючого покоління.


Навчально - виховний захід

02.02.2017 в актовому залі був проведений навчально-виховний захід щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».


День пам'яти воїнів - інтернаціоналістів

09.02.2017 у читальному залі була проведена виховна година, присвячена Дню пам’яті воїнів – інтернаціоналістів, за участі викладача Мітасова А.Є.


День пам'яті Героїв Небесної Сотні

16.02.2017 в актовому залі керівником драматичного гуртка «Дивоцвіт» Марченко Г.А., класним керівником групи 11-П рябчун Н.В. був проведений виховний захід до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні за участі студентів, адміністрації, викладачів, класних керівників і працівників технікуму.


Конкурс "Масляна"

22.02.2017 в гуртожитку ХАДТ був проведений конкурс "Масляна" за участі членів студради гуртожитку та студентів, які проживають у ньому, під керівництвом вихователя Біленко В.І. та заступника директора з ВР Бєлік Т.А.


Конкурс "Кращий за фахом"

23.02.2017 в актовому залі ХАДТ був проведений конкурс "Кращий за фахом", у якому взяли участь групи 31-М, 31-Мс, 32-Мсу, 31-Р, під керівництвом голів циклових комісій Пенкіної Н.П., Соболєва Р.Є.. I місце посіла гр.31-Р, II місце - 31-М, 31-Мс, III місце - 32-Мсу


День відкритих дверей

25.02.2017 був проведений День відкритих дверей за участі завідувачів відділень, голів циклових комісій, викладачів, секретаря приймальної комісії Захарян М.Р., заступника директора з ВР Бєлік Т.А.


Конкурс на краще декламування віршів

07.03.2017 в аудиторії №305 з нагоди вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка, популяризації його творів та ідей серед студентства ХАДТ був проведений конкурс на краще декламування віршів поета. І місце посів Павелко Владислав (гр. 12-П), ІІ місце – Соколовська Дарина (гр. 12- П), Хомутова Юлія (11-П), ІІІ місце – Нейваненко Михайло (гр. 11-М).


Виховний захід з нагоди вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка

09.03.2017 в актовому залі був проведений виховний захід з нагоди вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка, на якому виступили член Спілки письменників України м. Харкова, Голова Конгресу української інтелігенції, заслужений діяч мистецтв, поетеса Ніна Виноградська, диригент хору «Слобожанський»М.М. Когутич та заслужений працівник освіти України, директор технікуму А.С. Перевозник.


Тиждень дорожнього відділення

З  13.03 по 17.03.2017 року  в ХАДТ  відбувся тиждень дорожнього відділення «Пишаємося обраним фахом»,під час якого під керівництвом викладачів  двох циклових комісій було проведено ряд заходів, а саме: предметні олімпіади, перегляд фільмів зі спеціальності, студентська науково-практична конференція «Нові досягнення в будівництві автомобільних доріг і штучних споруд» за участю викладачів обласного методичного об’єднання  спецдисциплін. З доповідями виступили 8 студентів  ІІ-ІУ курсів, а в актовій залі технікуму проведено  брейн-ринг. Переможці заходів отримали грамоти та подяки.


Досягнення студентів ХАДТ


Зробимо Україну чистою разом

29.04.2017 студенти ХАДТ активно приєдналися до Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою разом"


День пам'яті та примирення

08.05.2017 о 10.00 відбулася урочисто-траурна церемонія покладання квітів до Меморіалу Слави в Лісопарку з нагоди Дня пам’яті та примирення, у якій взяли участь студенти груп 31-Р, 21-Ор, 21-Мс разом з класними керівниками під керівництвом директора технікуму Перевозника А.С. та заступника директора з виховної роботи Бєлік Т.А.


Висота маршала І.С. Конєва

09.05.2017 о 9.00 відбулася урочиста церемонія покладання квітів на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва» з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій віїні, у якій взяли участь викладачі відділення «Правознавство».


Урочистості до Дня Перемоги

11.05.2017 відбулися закриття Спартакіади та огляд – конкурс військово – патріотичної пісні, у якому І місце посіла збірна команда  груп 11-П (клас.кер. Рябчун Н.В.), 12-П (клас.кер. Бородкіна О.О.), ІІ місце – гр.11-Д(клас.кер. Жорник С.В.), ІІІ місце – групи 11-Е (клас.кер. Сотнікова Є.В.), 11-Б (клас.кер. Петлиця О.О.).


Святковий концерт до Дня Перемоги

11.05.2017 був проведений в актовому залі ХАДТ святковий концерт до Дня Перемоги. Директор технікуму та профспілка привітали ветеранів і працівників зі святом.


День Європи

11.05.2017 відбулися урочистості, присвячені Дню Європи, у яких взяли участь студенти ХАДТ разом з наставниками під керівництвом адміністрації навчального закладу.


Вибори студради технікуму

25.05.2017 в актовому залі ХАДТ було проведене загальнотехнікумівське засідання студради технікуму, на якому  звітувала голова студради Анучкіна Ірина, виступилидиректор технікуму Перевозник А.С.,завідувач Лозівської філії Рінкман В.І., заступник директора з виховної роботи Бєлік Т.А. та  був обраний новий склад студради технікуму на 2017-2018н.р.


Свято поезії

01.06.2017 під керівництвом викладача зарубіжної літератури Фільчакової О.Г. відбулося свято поезії, в якому взяли участь студенти перших курсів. У номінації «Власний вірш» I місце посівКононенко Валерій– студент гр. 11-Р; у номінації на краще декламування віршів іноземними мовами I місце зайняла Гугля Дар’я– студентка гр. 11-Е,  ; у номінації на краще декламування віршів українською та російською мовами I місце посіла Чередник Єлизавета– студентка гр. 11-Е.


Дні Литви в Харкові

09.06.2017 о 16.00 відбулося урочисте відкриття та святкування Днів Литви в Харкові за участю Президента Литовської Республіки Даля Грибаускайте, голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Ю.О., студентів Харківщини.


Випускні вечори 2017

26.06.2017, 27.06.2017 в актовому залі ХАДТ були проведені випускні вечори. Студентів-випускників привітали директор технікуму Перевозник А.С., заст. директора з навчальної роботи Овчаренко Р.Т.,заст. директора з виховної роботи Бєлік Т.А.,завідувачі відділень. 


День Конституції

28.06.2017 об 11.00 відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Незалежності України з нагоди Дня Конституції України, у якій взяли участь представники навчальних груп 11-М, 11-Д,11-Дм, 11-Р, 11-П, 12-П, 11-Е під керівництвом заст. дир. з ВР Бєлік Т.А., класних керівників Мєрки М.В., Жорника С.В., Жадан Т.І., Бородкіної О.О., Сотнікової Є.В. 


ПЛАН

виховної роботи в технікумі на червень 2017 р.