Новини технікуму


Благодійна акція «Допоможи солдату»
У ХАДТ проводиться благодійна акція «Допоможи солдату». Студенти разом з викладачами відвідують військовослужбовців, які отримали поранення та проходять реабілітацію в медичних закладах.


День Державного Прапора України

23.08.2017 педагоги і студенти під керівництвом адміністрації навчального закладу взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України. 


Відзначення 26 - річчя Незалежності України

24.08.2017 педагоги і студенти під керівництвом адміністрації навчального закладу взяли участь у масових заходах, присвячених 26 – річниці Незалежності України 


Посвята в студенти

30.08.2017 о 10.00 для студентів нового набору автомобільно-механічного, дорожнього відділень і відділення транспортних технологій, о 13.00 для студентів економічного та юридичного відділень була проведена Посвята в студенти. Молодь ХДАДК привітали директор коледжу Перевозник А.С., заступник директора з навчальної роботи Овчаренко Р.Т 


День знань

01.09.2017о 8.30 розпочалося свято, присвячене Дню Знань. Після внесення Прапора коледжуі виконання Державного Гімна студентський і педагогічний колективи поздоровили заслужений працівник освіти України, директор коледжуПеревозник А.С. та відмінник освіти України, заст. директора з НР Овчаренко Р.Т.


Перший урок "Європа - наш цивілізаційний вибір"

01.09.2017о 8.30 01.09.2017 в актовому і читальному залах для студентів нового набору, 2-4 курсів (за розкладом) проведений Перший урок , мета якого була поглибити знання студентської молоді про європейське суспільство, формувати культуру взаємовідносин між людьми, повагу до традицій і звичаїв, виховувати почуття патріотизму, сприяти розвитку пізнавального інтересу.


Виховна година "Про згубний вплив шкідливих звичок"

07.09.2017 в актовому залі ХАДТ була проведена виховна година для студентів І курсу «Про згубний вплив шкідливих звичок» (за участі лектора громадської організації «Тверезий Харків» Трипольської Н.А. на тему: «Яким буде ваше майбутнє» викладачів фізичного виховання, класних керивників).


Відкриття спартакіади

14.09.2017 відбулосьурочистевідкриттяСпартакіади, наякезапрошувалися студенти Харківської державної академії фізичної культури під керівництвом завідувача кафедри «Спортивні танці, фітнес та гімнастика» Путятіної Галини Миколаївни.


Заходи до Міжнародного дня миру

21.09.2017 класні керівники всіх навчальних груп провели виховну годину, присвячену Міжнародному дню миру.


Свято "Дебют - 2017"

28.09.2017 в актовому залі відбулося свято «Дебют - 2017». Студенти навчальних груп нового набору 11-П, 12-П, 11-Е, 11-Р, 11-Д, 11-М, 11-ор, 11-Б, 21-Ес, 21-Пс, 21-Мс проявили свої здібності на сцені ХДАДК. І тому з впевненістю можна сказати, що ХДАДК має таланти.


Конкурс - вистовка"Барви Слобожанщини"

05.10.2017 у фойє коледжу проводився конкурс – виставка «Барви Слобожанщини». Навчальні групи взяли активну участь у цьому заході. 


Досягнення викладачів і студентів коледжу, їхня плідна співпраця

 


День працівника освіти

06.10.2017 в актовому залі відбулося свято до Дня працівника освіти. Директор коледжу Перевозник А.С. привітав педагогічний колектив з професійним святом. Від студентів, випускників минулих років надійшли теплі привітання на адресу викладачів. На свято були запрошені викладачі – ветерани. 


Свято до Дня захисника України та Дня юриста
12.10.2017 було проведене свято до Дня захисника України та Дня юриста, на якому були присутні представники правоохоронних органів. Дзжержинський районний суд м.Харкова висловив вдячність директору коледжу А.С. Перевознику, заст. дир. з ВР Бєлік Т.А., відділенню «Правознавство» за особистий внесок у спільну діяльність щодо реалізації державної політики у сфері захисту прав і законних інтересів громадян України.

День автомобіліста і дорожніка
26.10.2017 в актовому залі коледжу відбувся виховний захід з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. Директор навчального закладу Перевозник А.С., перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Пляка С.М.  привітали педагогічний і студентський колективи. До слів привітання приєднався колектив театральної студії «Світлячок» із центру дитячої та юнацької творчості №1 під керівництвом Рідкозубової С.О.

Подорож визначними місцями Слобожанщини
      28 жовтня 2017 студенти  разом з викладачами та за підтримки  профспілкової організації ХДАДК здійснили цікаву поїздку до Сумської області за маршрутом  Охтирка-Тростянець. В Охтирці оглянули Свято-Покровський храм - яскравий взірець українського бароко середини ХУІІ ст., у Тростянці - унікальну споруду  ХУІІІ ст. «Круглий двір», у  палаці Голіцина ознайомилися  з картинною галереєю та кімнатою з експозицією, яка присвячена П.І.Чайковському. У відбудованій садибі цукрового магната Л.Кеніга побували в солодкому царстві музею шоколаду й оглянули грот «Німф»( споруда 1809 р.) у дендропарку «Нескучне».

Всеукраїнський радіодиктант, виховна година до Дня української писемності

09.11.2017 о 12-30 в читальному залі за участі Бєлік Т.А. – заст. директора з ВР, викладача української мови та літератури, Перевозника І.А. студенти і викладачі коледжу взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті; о 14-15 за участі Бєлік Т.А. – заст. директора з ВР, викладача української мови та літератури, викладача Плотнікової Н.В., студентів групи 31-Е була проведена виховна година до Дня української писемності для студентів нового набору.


Свято до Дня студента

16.11.2017 в актовому залі коледжу було проведене свято до Дня студента. Студентську молодь привітали Перевозник А.С. – директор коледжу, Бондаренко Дар’я – голова студради коледжу. Кращим студентам були вручені грамоти, подяки, сертифікати.


ПЛАН

виховної роботи на листопад 2017 р.