Новини коледжу


Благодійна акція «Допоможи солдату»
У ХАДТ проводиться благодійна акція «Допоможи солдату». Студенти разом з викладачами відвідують військовослужбовців, які отримали поранення та проходять реабілітацію в медичних закладах.


День Державного Прапора України

23.08.2017 педагоги і студенти під керівництвом адміністрації навчального закладу взяли участь в урочистій церемонії підняття Державного Прапора України. 


Відзначення 26 - річчя Незалежності України

24.08.2017 педагоги і студенти під керівництвом адміністрації навчального закладу взяли участь у масових заходах, присвячених 26 – річниці Незалежності України 


Посвята в студенти

30.08.2017 о 10.00 для студентів нового набору автомобільно-механічного, дорожнього відділень і відділення транспортних технологій, о 13.00 для студентів економічного й юридичного відділень була проведена Посвята в студенти. Молодь ХДАДК привітали директор коледжу Перевозник А.С., заступник директора з навчальної роботи Овчаренко Р.Т 


День знань

01.09.2017о 8.30 розпочалося свято, присвячене Дню Знань. Після внесення Прапора коледжуі виконання Державного Гімна студентський і педагогічний колективи поздоровили заслужений працівник освіти України, директор коледжу Перевозник А.С. та відмінник освіти України, заст. директора з НР Овчаренко Р.Т.


Перший урок "Європа - наш цивілізаційний вибір"

01.09.2017о 8.30 01.09.2017 в актовому і читальному залах для студентів нового набору, 2-4 курсів (за розкладом) проведений Перший урок , мета якого була поглибити знання студентської молоді про європейське суспільство, формувати культуру взаємовідносин між людьми, повагу до традицій і звичаїв, виховувати почуття патріотизму, сприяти розвитку пізнавального інтересу.


Виховна година "Про згубний вплив шкідливих звичок"

07.09.2017 в актовому залі ХДАДК була проведена виховна година для студентів І курсу «Про згубний вплив шкідливих звичок» (за участі лектора громадської організації «Тверезий Харків» Трипольської Н.А. на тему: «Яким буде ваше майбутнє», викладачів фізичного виховання, класних керівників).


Відкриття спартакіади

14.09.2017 відбулось урочисте відкриття Спартакіади, на яке запрошувалися студенти Харківської державної академії фізичної культури під керівництвом завідувача кафедри «Спортивні танці, фітнес та гімнастика» Путятіної Галини Миколаївни.


Заходи до Міжнародного дня миру

21.09.2017 класні керівники всіх навчальних груп провели виховну годину, присвячену Міжнародному дню миру.


Свято "Дебют - 2017"

28.09.2017 в актовому залі відбулося свято «Дебют - 2017». Студенти навчальних груп нового набору 11-П, 12-П, 11-Е, 11-Р, 11-Д, 11-М, 11-ор, 11-Б, 21-Ес, 21-Пс, 21-Мс проявили свої здібності на сцені ХДАДК. І тому з впевненістю можна сказати, що ХДАДК має таланти.


Конкурс - виставка"Барви Слобожанщини"

05.10.2017 у фойє коледжу проводився конкурс – виставка «Барви Слобожанщини». Навчальні групи взяли активну участь у цьому заході. 


Досягнення викладачів і студентів коледжу, їхня плідна співпраця

 


День працівника освіти

06.10.2017 в актовому залі відбулося свято до Дня працівника освіти. Директор коледжу Перевозник А.С. привітав педагогічний колектив з професійним святом. Від студентів, випускників минулих років надійшли теплі привітання на адресу викладачів. На свято були запрошені викладачі – ветерани. 


Свято до Дня захисника України та Дня юриста
12.10.2017 було проведене свято до Дня захисника України та Дня юриста, на якому були присутні представники правоохоронних органів. Дзжержинський районний суд м.Харкова висловив вдячність директору коледжу А.С. Перевознику, заст. дир. з ВР Бєлік Т.А., відділенню «Правознавство» за особистий внесок у спільну діяльність щодо реалізації державної політики у сфері захисту прав і законних інтересів громадян України.

День автомобіліста і дорожника
26.10.2017 в актовому залі коледжу відбувся виховний захід з нагоди Дня автомобіліста і дорожника. Директор навчального закладу Перевозник А.С., перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Пляка С.М.  привітали педагогічний і студентський колективи. До слів привітання приєднався колектив театральної студії «Світлячок» із центру дитячої та юнацької творчості №1 під керівництвом Рідкозубової С.О.

Подорож визначними місцями Слобожанщини
      28 жовтня 2017 студенти  разом з викладачами та за підтримки  профспілкової організації ХДАДК здійснили цікаву поїздку до Сумської області за маршрутом  Охтирка-Тростянець. В Охтирці оглянули Свято-Покровський храм - яскравий взірець українського бароко середини ХУІІ ст., у Тростянці - унікальну споруду  ХУІІІ ст. «Круглий двір», у  палаці Голіцина ознайомилися  з картинною галереєю та кімнатою з експозицією, яка присвячена П.І.Чайковському. У відбудованій садибі цукрового магната Л.Кеніга побували в солодкому царстві музею шоколаду й оглянули грот «Німф»( споруда 1809 р.) у дендропарку «Нескучне».

Всеукраїнський радіодиктант, виховна година до Дня української писемності

09.11.2017 о 12-30 в читальному залі за участі Бєлік Т.А. – заст. директора з ВР, викладача української мови та літератури, Перевозника І.А. студенти і викладачі коледжу взяли участь у Всеукраїнському радіодиктанті; о 14-15 за участі Бєлік Т.А. – заст. директора з ВР, викладача української мови та літератури, викладача Плотнікової Н.В., студентів групи 31-Е була проведена виховна година до Дня української писемності для студентів нового набору.


Свято до Дня студента

16.11.2017 в актовому залі коледжу було проведене свято до Дня студента. Студентську молодь привітали Перевозник А.С. – директор коледжу, Бондаренко Дар’я – голова студради коледжу. Кращим студентам були вручені грамоти, подяки, сертифікати.


Участь у студентському форумі

17.11.2017 – 19.11.2017 голова студради коледжу Бондаренко Дар’я (гр. 22-П), секретар студради коледжу Калітіна Марина (гр. 22-П) взяли участь у Всеукраїнському студентському форумі Student Growing Up Forum, на якому обговорювали актуальні проблеми розвитку студентського самоврядування, перспективи співпраці студентських організацій.


Участь студентів в обласному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»

21.11.2017, 28.11.2017 студенти відділення «Правознавство» взяли участь в обласному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!» в номінаціях «Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади» (Бондаренко Д. – студентка групи 22-П, друге місце, Блінова К. – студентка групи 21-П, третє місце). Збірна команда «Нестримні правознавці» посіла перше місце в турнірі з брейн-рингу серед студентських команд вузів Харківської області на знання українського законодавства у сфері місцевого самоврядування.


Екскурсії до музею історії ХДАДК

      Упродовж жовтня-листопада традиційно  відбулися екскурсії до музею історії ХДАДК для груп нового набору. Під час розповідей завідувач музею Т.І.Мизгіна ознайомлювала студентів з 88-річною історією нашого  навчального закладу, з цікавими експонатами, які тут зберігаються. Особливий інтерес у відвідувачів викликав стенд видатних випускників закладу. Із задоволенням вони розглядали  альбоми з  виховної роботи та творчі вироби студентів. 


Участь в обласному конкурсі «Місцеве самоврядування – це ми!»

22.11.2017 студенти груп 22-П, 21-П взяли участь в обласному конкурсі для дітей та молоді «Місцеве самоврядування – це ми!»  у номінації «Олімпіада з питань теорії та практики організації місцевої влади». 


Студентська конференція в гуртожитку

30.11.17 була проведена студентська конференція в гуртожитку ХДАДК “ТБ життєдіяльності в гуртожитку та за його межами” .


Роль студентів у житті міста

29.11.2017 студенки групи 22-П Бондаренко Д. , Калітіна М. взяли участь у заході, на якому презентувався посібник для активних громадян, у лекції-дискусії на тему ролі студентів у житті міста та щодо нового Закону України «Про освіту».


Захід, присвячений пам'яті жертв голодомору

30.11.2017в читальному залі був проведений захід, присвячений пам’яті жертв голодомору (хвилина мовчання, запалення свічок). 


Година спілкування "Нас надихають подвиги героїв"

07.12.2017 в читальному залі була проведена година спілкування «Нас надихають подвиги героїв» за участі адміністрації, класних керівників, студентів коледжу та поважних гостей – Бабія С.М. – голови Спілки інвалідів учасників АТО «Непереможні», Тараника О.М. – голови Спілки АТО Шевченківського району 


Зустріч адміністрації навчального закладу з дітьми пьльгового контенгенту

18.12.2017 о 14.15 в читальному залі була організована зустріч адміністрації навчального закладу з дітьми пільгового контингенту. Директор коледжу Перевозник А.С.,заст. дир з НР Овчаренко Р.Т. звернули увагу на успішність і відвідування занять студентами цієї категорії, дали відповіді на всі їх запитання. На цій зустрічі було обране об’єднання з числа дітей пільгового контингенту, до складу якого ввішли: голова – Ходарева Ірина(21-Е), заст. голови – Макаров Андрій (11-Дм), секретар – Артемова Юлія(31-Пс).Голова профспілкової організації Кошляк Н.О. привітала дітей подарунками. 


Новорічне свято для дітей працівників ХДАДК

28.12.2017 о 13.00 відбулося новорічне свято. Профспілкова організація навчального закладу поздоровила дітей працівників ХДАДК подарунками та солодощами.


Засідання педагогічної ради

25.01.2018 відбулося засідання педагогічної ради, на якій виступив голова студради відділення «Правознавство» Шаповалов Віталій.


Випускний вечір для студентів ХДАДК

30.01.2018 відбувся випускний вечір для студентів групи 42-Мсу та заочного відділення. Дипломи молодшого спеціаліста вручав заслужений працівник освіти України, директор коледжу Перевозник А.С. До слова запрошувалися заступник директора з навчальної роботи Овчаренко Р.Т. Студенти були дуже вдячні адміністрації навчального закладу, викладачам і співробітникам ХДАДК за створення належних умов навчально-виховного процесу, за високу організацію проведення випускного вечора.


Профорінтаційна робота

01.02.2018 відбулася зустріч студентів 3-4 курсів з офіцером відділення комплектування Шевченківського РВК м. Харкова Толкуновим Дмитром Валентиновичем, який провів професійну бесіду на тему: «Особливості проходження строкової військової служби, служби за контрактом та особливості вступу до ВВНЗ».


Тиждень дорожнього відділення

З  05.02 по 09.02.2018 року  в ХДАДК  відбувся тиждень дорожнього відділення «Пишаємося обраним фахом», під час якого під керівництвом викладачів  двох циклових комісій було проведено ряд заходів, а саме: предметні олімпіади, перегляд фільмів зі спеціальності, студентська науково-практична конференція «Нові досягнення в будівництві автомобільних доріг і штучних споруд» за участі викладачів обласного методичного об’єднання  спецдисциплін. З доповідями виступили 8 студентів  ІІ-ІУ курсів, а в аудиторії 602 проведено  брейн-ринг. Переможці заходів отримали грамоти та подяки.


Урок-реквієм «Час і досі не загоїв рани» (пам’яті воїнів-інтернаціоналістів).
15.02.2018 в читальному залі був проведений урок-реквієм «Час і досі не загоїв рани» (пам’яті воїнів-інтернаціоналістів), за участі студентів і класних керівників коледжу.


Виховна година "Відважні, нащі Герої"
22.02.2018 в читальному залі була проведена виховна година «Відважні, наші Герої» (до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні) за участі Н.І. Виноградської – заслуженого діяча мистецтв України, голови Конгресу української інтелігенції, члена Спілки письменників м. Харкова.


Обласна науково-практична конференція
23.02.2018 на базі Харківського машинобудівного коледжу була проведена обласна науково-практична конференція «Ефективне студентське самоврядування – запорука успіхів в освіті та вихованні», у якій взяла активну участь голова студентського самоврядування коледжу Бондаренко Дар’я.


Шевченківський тиждень

06.03.2018 був проведений конкурс читців віршів Т.Г. Шевченка. Вітаємо переможців конкурсу читців віршів Т.Г. Шевченка: І місце – Шевченко Вероніка (гр. 12-П), ІІ місце – Путятіна Ліна (гр. 11-П), ІІІ місце – Шемет Ян (гр. 11-М).


ПЛАН

виховної роботи на березень 2018 р.